Kézzel festett mandala falióra zöld rózsaszín csendes szerkezettel – 35 cm
39 000 Ft
EZ A FALIÓRA MÁR GAZDÁRA TALÁLT
Kézzel festett mandala mintás falióra, amely nemcsak praktikus, hanem különleges hangulatot is teremt a térben. A részletgazdag, harmonikus minták és a gondosan összeválogatott színek nyugalmat és eleganciát sugároznak.
A 35 cm átmérőjű óra csendes járású szerkezettel készült, így ideális választás nappaliba, hálószobába vagy akár gyerekszobába is, ahol fontos a nyugodt környezet.
Egyedi, kézműves darab, amely tökéletes dekoráció és különleges ajándék is lehet.
További információk
| Tömeg | 658 g |
|---|---|
| Méretek | 35 × 35 × 5 cm |
| Anyag | Fém akasztó, Fém mutatók, Lakk, Rétegelt nyírfa, Vízbázisú akril festék |
| Óramutató | Aluminium, festett (óra-, perc- és másodpercmutató) |
| Csomag súlya | 1 kg felett |
| Csomag mérete | 42 x 42 x 7 cm-es hullámkarton doboz (szélesség – mélység – magasság) |
| Tisztítás | Száraz portörlő ruhával tisztítható |
| Termék rendeltetése | Beltéri dekoráció |
| Fontos információ | A monitor típusától és beállításaitól függően, élőben a termék színei kis mértékben eltérhetnek a fotókon látottakhoz képest. |
| Hulladékkezelés | A műanyagot / fémet / elemet a helyi szabályozásnak megfelelően, újrahasznosítás céljából a megfelelő helyen kell leadni., Azzal, hogy ezeket a tartozékokat a háztartási hulladéktól különválasztod, segítesz csökkenteni a hulladékégetőkbe kerülő vagy a földben elhelyezett szemét mennyiségét., Ezzel minimalizálod az egészségre és a környezetre ártalmas lehetséges negatív hatásokat. |
Értékelések
There are no reviews yet
Kézzel festett mandala falióra zöld rózsaszín csendes szerkezettel - 35 cm
| 5 csillag | 100% | |
| 4 csillag | 0% | |
| 3 csillag | 0% | |
| 2 csillag | 0% | |
| 1 csillag | 0% |







Kati nagyon tehetséges, gyönyörű, igényes, egyedi borítékot kaptam. Emellett pedig végig nagyon kedves és rugalmas volt a kommunikációban is. Ajánlom!
Csodálatosan szép terméket kaptam! Precíz, hibátlan munka, pontos tájékoztatás, csak ajánlani tudom!
Az óra még szebb, mint a képen. A terméket nagyon gyorsan megkaptam, teljesen elégedett vagyok a vásárlással.
Gyönyörű a termék! Nagyon elégedett vagyok. Köszönöm szépen!
Nagyon szép borítékot kaptam. Az alkotó gyors és kedves. Bizalommal ajánlom őt mindenkinek!