Mandala falióra – pasztell kék és rózsaszín – 35 cm ∅
35 000 Ft
Ez az EGYETLEN darab készült, egyszeri alkotás!
Mandala mintával festett falióra. Léptetős, finom járású minőségi óraművel felszerelt, alig hallható ketyegéssel. Ha nem szeretnéd a falad megfúrni, helyezd az órát mandala tartóra és tedd egy polcra vagy pultra.
ELÉRHETŐ TERMÉK
Leírás
Pasztell világoskék, világos rózsaszín, bézs és fehér színekkel festett mandala falióra, KVARC óraszerkezettel
8mm-es vastagságú rétegelt nyírfa lapra, akrilfestékkel pöttyöztem. Szaténfénnyel 2 rétegben lakkoztam a felületet, így védi a festéket.
Az arab számsort fehér színű festékkel kézzel festettem.
Az óralap hátulja festetlen, meghagytam a natur fa színét, csak finoman lecsiszoltam.
A hátlapra szerelt óraszerkezet mérete 56 x 56 x 12 mm, ezért falra akasztáskor a teljes óralap 12 mm-el kiáll a fal síkjából.
A pasztell színekkel festett mandala falióra mérete: 35 cm átmérőjű.
Az óraszerkezet akasztója segítségével könnyen falra tudod akasztani.
Az ár a fent leírt termékre vonatkozik, a fotókon szereplő többi tárgy dekoráció.
👉 Részletek az óraszerkezetről és beállításról →
Ezekkel a tartókkal a faliórát polcon vagy komódon is elhelyezheted, fúrás nélkül.
|
|
|
🛡️14 napos elállási jog: Ez a termék kézzel készített, egyedi darab, de nem személyre szabott. A vásárlót a 14 napos elállási jog megilleti.
További információk
| Tömeg | 650 g |
|---|---|
| Méretek | 35 × 35 × 5 cm |
| Anyag | Fém mutatók, Lakk, Rétegelt nyírfa, Vízbázisú akril festék |
| Óramutató | Aluminium, festett (óra- és percmutató) |
| Csomag súlya | 1 kg felett |
| Csomag mérete | 42 x 42 x 7 cm-es hullámkarton doboz (szélesség – mélység – magasság) |
| Tisztítás | Száraz portörlő ruhával tisztítható |
| Termék rendeltetése | Beltéri dekoráció |
| Fontos információ | A monitor típusától és beállításaitól függően, élőben a termék színei kis mértékben eltérhetnek a fotókon látottakhoz képest. |
| Hulladékkezelés | A műanyagot / fémet / elemet a helyi szabályozásnak megfelelően, újrahasznosítás céljából a megfelelő helyen kell leadni., Azzal, hogy ezeket a tartozékokat a háztartási hulladéktól különválasztod, segítesz csökkenteni a hulladékégetőkbe kerülő vagy a földben elhelyezett szemét mennyiségét., Ezzel minimalizálod az egészségre és a környezetre ártalmas lehetséges negatív hatásokat. |
| Várható szállítás | Készleten van, 1 munkanapon belül átadásra kerül a szállítónak, így pár munkanapon belül megérkezik Hozzád |
| Visszaküldés és egyedi rendelések | Ez a termék kézzel készített, egyedi darab, de nem személyre szabott. A vásárlót a 14 napos elállási jog megilleti. |
Értékelések
There are no reviews yet
Mandala falióra - pasztell kék és rózsaszín - 35 cm ∅
| 5 csillag | 100% | |
| 4 csillag | 0% | |
| 3 csillag | 0% | |
| 2 csillag | 0% | |
| 1 csillag | 0% |














Kati nagyon tehetséges, gyönyörű, igényes, egyedi borítékot kaptam. Emellett pedig végig nagyon kedves és rugalmas volt a kommunikációban is. Ajánlom!
Csodálatosan szép terméket kaptam! Precíz, hibátlan munka, pontos tájékoztatás, csak ajánlani tudom!
Az óra még szebb, mint a képen. A terméket nagyon gyorsan megkaptam, teljesen elégedett vagyok a vásárlással.
Gyönyörű a termék! Nagyon elégedett vagyok. Köszönöm szépen!
Nagyon szép borítékot kaptam. Az alkotó gyors és kedves. Bizalommal ajánlom őt mindenkinek!