Natúr díszdoboz púder selyemszalaggal – 14 x 14 x 5 cm
1 690 Ft
Stílusos kraft díszdoboz szép selyemszalaggal és fagyapottal. Ideális kisebb kézműves termékekhez – tökéletes ajándékcsomagolás különleges alkalmakra.
ELÉRHETŐ TERMÉK
Leírás
Natúr díszdoboz púder selyemszalaggal és fagyapottal
Díszdoboz mérete: 14 cm x 14 cm x 5 cm
Ezekhez a termékekhez passzol:
Ez az elegáns, natúr kraft papírból készült díszdoboz tökéletes választás ajándékok stílusos átadásához.
A lágy, fényes selyemszalag kifinomult megjelenést kölcsönöz, miközben praktikus is: könnyen megköthető és újrahasználható.
A doboz natúr fagyapottal van bélelve, így az ajándék már készen áll az átadásra.
Ez a doboz nemcsak csomagolás, hanem része az ajándék élményének is – letisztult, mégis elegáns megjelenésével bármilyen alkalmat emlékezetessé tesz.
Amennyiben önállóan rendeled meg a dobozt, azaz nem vásárolsz hozzá illő terméket, ebben az esetben kiterítve érkezik meg Hozzád.
PRAKTIKUS MEGOLDÁS
A csomagolás úgy van kialakítva, hogy a benne lévő terméket könnyedén ki tudod venni, így még az ajándékozás előtt meg tudod nézni.
Csak ki kell oldanod a masnit.
A szatén szalag mérete: 15mm széles
Natúr díszdoboz mérete: 14 cm x 14 cm x 5 cm (szélesség – mélység – magasság).
Az ár a fent leírt termékre vonatkozik, a fotókon szereplő többi tárgy dekoráció.
🛡️14 napos elállási jog: Ez a termék kézzel készített, egyedi darab, de nem személyre szabott. A vásárlót a 14 napos elállási jog megilleti.
További információk
| Tömeg | 36 g |
|---|---|
| Méretek | 5 × 14 × 14 cm |
| Anyag | Fagyapot, Kraft doboz, Szatén szalag – 100% poliészter |
| Csomag súlya | 100 g alatt |
| Csomag mérete | 29 x 37 x 3 cm-es légpárnás boríték (szélesség – mélység – magasság) – H/18 |
| Tisztítás | Száraz portörlő ruhával tisztítható |
| Termék rendeltetése | Csomagolás / Papíráru |
| Fontos információ | A monitor típusától és beállításaitól függően, élőben a termék színei kis mértékben eltérhetnek a fotókon látottakhoz képest. |
| Várható szállítás | Rendelésre készül, elkészítés 2-3 munkanap, várható érkezés kb. 1 héten belül. |
| Visszaküldés és egyedi rendelések | Ez a termék kézzel készített, egyedi darab, de nem személyre szabott. A vásárlót a 14 napos elállási jog megilleti. |
Értékelések
There are no reviews yet
Natúr díszdoboz púder selyemszalaggal – 14 x 14 x 5 cm
| 5 csillag | 100% | |
| 4 csillag | 0% | |
| 3 csillag | 0% | |
| 2 csillag | 0% | |
| 1 csillag | 0% |

























Kati nagyon tehetséges, gyönyörű, igényes, egyedi borítékot kaptam. Emellett pedig végig nagyon kedves és rugalmas volt a kommunikációban is. Ajánlom!
Csodálatosan szép terméket kaptam! Precíz, hibátlan munka, pontos tájékoztatás, csak ajánlani tudom!
Az óra még szebb, mint a képen. A terméket nagyon gyorsan megkaptam, teljesen elégedett vagyok a vásárlással.
Gyönyörű a termék! Nagyon elégedett vagyok. Köszönöm szépen!
Nagyon szép borítékot kaptam. Az alkotó gyors és kedves. Bizalommal ajánlom őt mindenkinek!