Pénzátadó boríték elegáns levél / arany
3 700 Ft
Kreatív papírból kézzel készült pénzátadó boríték elegáns levél mintával és arany színkombinációval. Esküvőre, születésnapra, ballagásra vagy más alkalomra ajándékozol, minden esetben elegáns formája a pénzátadásnak. Válassz egyedi feliratot és aláírást tetszésed szerint!
ELÉRHETŐ TERMÉK
Leírás
Pénzátadó boríték elegáns levél mintával és arany színkombinációval / egyedi üzenettel
Boríték mérete: 18 cm x 9 cm
A borítékok dekoratív, kiváló minőségű, 200 illetve 250 grammos kreatív papírból, kézzel készülnek.
Az arany kartonpapír intenzíven csillogó felületű, fémes jellege ellenére nem tartalmaz fémet sem pedig szintetikus anyagot.
A borítékot lezáró pánt szintén kézzel készült, melyet papírvirág díszít egy félgyönggyel a közepén. Igazán elegánssá és mutatóssá teszi a borítékot.
Maximum 25 db bankjegy fér el benne.
Ha nagyobb borítékot szeretnél, IDE KATTINTVA tudsz egyedi ajánlatot kérni.
Bármilyen alkalomra kitűnő választás, akár esküvőre, születésnapra vagy ballagásra mész és pénzt szeretnél ajándékba adni.
Amennyiben szeretnél üzenetet írni a boríték belsejébe, írd bele a FELIRAT mezőbe a szöveget!
Ha üresen hagyod a mezőt, a kartonra nem lesz ráírva semmi.
Kérlek, hogy a szöveg megadásakor figyelj a pontos helyesírásra, írásjelekre és nagybetűkre, mert a felirat pontosan úgy fog szerepelni a borítékon, ahogyan Te megadod.
Érdemes kétszer is ellenőrizni, hogy biztosan minden úgy legyen, ahogy szeretnéd. ❤️
Pénzátadó boríték elegáns levél mintával mérete: 18 cm x 9 cm (szélesség – magasság)
Az ár a fent leírt termékre vonatkozik, a fotókon szereplő többi tárgy dekoráció.
🛡️14 napos elállási jog: Ha egyedi feliratot kérsz, a termék személyre szabott, így a 14 napos elállási jog nem gyakorolható. Felirat nélküli vásárlás esetén az elállási jog érvényes.
További információk
| Tömeg | 12 g |
|---|---|
| Méretek | 9 × 18 × 1 cm |
| Anyag | Akrilgyöngy, Kartonpapír |
| Csomag súlya | 100 g alatt |
| Csomag mérete | 17 x 22,5 x 3 cm-es légpárnás boríték (szélesség – mélység – magasság) – C/13 |
| Tisztítás | Puha sörtéjű ecsettel átsimítva portalanítsd. |
| Termék rendeltetése | Csomagolás / Papíráru |
| Fontos információ | A minták elrendezése darabonként eltérhet, így minden termék egyedi., A monitor típusától és beállításaitól függően, élőben a termék színei kis mértékben eltérhetnek a fotókon látottakhoz képest. |
| Várható szállítás | Rendelésre készül, elkészítés 2-3 munkanap, várható érkezés kb. 1 héten belül. |
| Visszaküldés és egyedi rendelések | Ha egyedi feliratot kérsz, a termék személyre szabott, így a 14 napos elállási jog nem gyakorolható. Felirat nélküli vásárlás esetén az elállási jog érvényes. |
Értékelések
There are no reviews yet
Pénzátadó boríték elegáns levél / arany
| 5 csillag | 100% | |
| 4 csillag | 0% | |
| 3 csillag | 0% | |
| 2 csillag | 0% | |
| 1 csillag | 0% |
























Kati nagyon tehetséges, gyönyörű, igényes, egyedi borítékot kaptam. Emellett pedig végig nagyon kedves és rugalmas volt a kommunikációban is. Ajánlom!
Csodálatosan szép terméket kaptam! Precíz, hibátlan munka, pontos tájékoztatás, csak ajánlani tudom!
Az óra még szebb, mint a képen. A terméket nagyon gyorsan megkaptam, teljesen elégedett vagyok a vásárlással.
Gyönyörű a termék! Nagyon elégedett vagyok. Köszönöm szépen!
Nagyon szép borítékot kaptam. Az alkotó gyors és kedves. Bizalommal ajánlom őt mindenkinek!